для Вас - меблі на замовлення
Ви тут: Головна » Статті » Корисні поради » Модульні і вбудовані меблі


16:12
Модульні і вбудовані мебліНе секрет, що наші житла якось непомітно захаращуються, в них з'являється багато зайвих і не дуже зайвих речей. Але, як би там не було, для них потрібно шукати відповідне місце, і поступово в колись просторій квартирі стає тісно і не затишно. Виправити таку ситуацію допоможе раціональна організація інтер'єру. Подумаємо, що зазвичай з'їдає найбільшу частину площі наших кімнат? Відповідь очевидна: звичайно, корпусні меблі, на долю яких доводиться від 40 до 60 % життєвого простору житла. Через свої конструктивні особливості, вони не можуть повноцінно заповнювати простір і до того ж, як правило, розташовується на самому видному місці, остаточно захаращуючи територію своєю присутністю.

Окрім цих мінусів, у наших старих улюблених шаф і гардеробів є і ще один: об'єми між їх верхніми поверхнями і стелею залишаються неосвоєними, вірніше, освоєними, але на дикий зразок, за принципом 'Хто на що здатний'. Про красу зовнішнього вигляду в цій ситуації нічого і думати. Якщо підвести короткий підсумок, то потрібно констатувати факт: корпусні меблі займають дуже багато простору, але, по суті, незручні і громіздкі, по прямому призначенню зі всієї площі на якій вона знаходиться, використовується всього біля третини. Який же вихід з цього положення? Просто замініть ваші старі меблі на сучасні, які раціонально використовують простір. Тобто це модульні, вбудовані меблі і шафи-купе.

Головна особливість модульних меблів полягає в тому, що по вашому бажанню у вибраному місці квартири з набору модулів комплектується гарнітур для тієї або іншої кімнати, наприклад, для передпокоїв, дитячої або кабінету. Модулі бувають самої різної висоти, ширини і глибини, і різного призначення: шафи для одягу і білизни, колонки, ліжка, комоди, письмові і комп'ютерні столи, полиці, стелажі, тумбочки під теле- і відеоапаратуру, ящики для іграшок і навіть пуфи і стільці. Варіантів компоновки безліч.

Для невеликих квартир, де одна і та ж кімната використовується для вирішення декількох завдань, модульні меблі просто необхідні, наприклад можна зібрати гібридний модуль, який убере в себе елементи спальні і кабінету. Ліжко, що відкидається, вдень не нагадає вам, що в цьому приміщенні ви ночуєте. Але модульні меблі не тільки функціонально зручні, вони ще й упорядковують  простір.

Вбудовані меблі або шафи-купе, на відміну від модульної, не мають корпусу; задні і бічні стінки, верхні і нижні плити у них кріпляться безпосередньо до стін, стелі і підлоги, утворюючи тим самим єдину поверхню. Їх форма і розміри точно відповідають тому місцю, де вони встановлені. Це дуже зручно, оскільки дозволяє розташовувати їх в будь-яких закутках, в отворах, арках, під виступаючими на стелі перекриттями, в мансардних приміщеннях (з скошеною стелею), і т.п. До того ж, такі меблі приховують дефекти планування.

Внутрішня зовнішність вбудованих меблів формується виходячи з ваших потреб: тут можна встановити полиці, висувні ящики, спеціальні секції для зберігання різних речей із зручними вішалками, сітчасті металеві корзини для білизни, у верхній частині можна виділити місце для валіз, а в нижній - для взуття, пилососа і т. п. Для того, щоб знайти потрібну річ, вам буде досить просто висунути, той або інший модуль.

Як правило, бічні стінки, внутрішні перегородки і полиці вбудованих меблів виготовляються з панелей, що ламінують, ДСП або ДВП. Матеріали дверей куди різноманітніші, вони можуть бути і скляні, і дзеркальні, і панельні, і металеві, а також комбіновані (з двох-трьох матеріалів). Зазвичай ці двері розсувні або складальні (за типом гармошки), оснащені системою роликів, які забезпечують легке, плавне і безшумне переміщення по спеціальних направляючих треках.

Вбудовані меблі звільнять простір, залишивши на вигляді тільки необхідні речі. Приміщення, де вона знаходиться, наповнюється повітрям і чистотою. За допомогою шаф-купе можна здійснити і невелике перепланування квартири, вони відмінно підійдуть як перегородка, що розділяє декілька житлових зон і комірок для зберігання речей, розміщення колекцій і декоративних дрібничок.

Також з їх допомогою можна відокремити частину кімнати і влаштувати гардероб або розмістити там тренажерну, будуар, за лічені секунди що закриваються від сторонніх очей розсувними дверима. Не забувайте і про те, що розсувні двері можуть бути дзеркальними, це розширить простір. Що особливо важливе для невеликих передпокоїв і спальних кімнат.

Не думайте, що монтаж вбудованих меблів трудомістке завдання, фахівці фірм з цим справляться дуже швидко. Вибір кольорів і видів обробки панелей, окантовок, дзеркал, скла настільки величезний, що дозволяє забезпечувати велику кількість варіантів інтер'єру квартири. Отже, вибираючи вбудовані меблі, ви отримуєте не тільки зручність, але і ексклюзивність.


Просмотров: 1363 | Добавил: shmm4170
2 голоса
Всего комментариев: 1
Добавить комментарий